POLYUREA

POLYUREA TECNOCOAT P-2049 je dvousložková vodotěsná membrána, nanášená stříkáním, tvořená 100% v pevné látce, která nenarušuje životní prostředí, a chrání povrchy před proniknutím vody, opotřebením, nebo před korozí.

POLYUREA P-2049 - HYDROIZOLAČNÍ MEMBRÁNA

Membrána je plně spojená, bez výskytu švů nebo spojů, s dobou schnutí 4 sekundy. Díky vysoké přilnavosti k většině podkladů se takto vytváří odolná povrchová vrstva, která poskytuje dlouhodobou ochranu proti oxidaci nebo korozi. Konečná úprava povrchu může být provedená jako protiskluzová a v různých barvách. Produkt TECNOCOAT P-2049 představuje extrémně odolnou povrchovou vrstvu, která je vysoce odolná proti chemickým látkám, vykazuje vynikající charakteristiky v náročných podmínkách okolního prostředí, minimalizuje narůstání bakterií, může se snadno čistit, a dokáže utěsnit místa na spojích a v rozích.

DESMOPOL

DESMOPOL je kapalný materiál, založený na jednosložkovém elastomeru z čistého polyuretanu. Produkt poskytuje průběžnou, elastickou a plně vodotěsnou membránu.

DESMOPOL - POLYURETANOVÁ MEMBRÁNA

Produkt je díky svým vlastnostem ideální k použití pro veškeré druhy povrchů, ať již pro nové budovy nebo pro rekonstrukce. DESMOPOL je systém s dlouhou životností, který je odolný proti působení ultrafialového (UV) záření a proti povětrnostním vlivům. Polyuretanové složení tohoto produktu je slučitelné (kompatibilní) s veškerými druhy ochranných vrstev, které se používají na pochozích plochách, pro uchování dekorativních plochých střech nebo pro splnění požadavků u intenzivně používaných střech, a rovněž pro střešní zahrady, terasy, stavební díla, zásobní nádrže, bazény, aj.